Úvod Letní sezóna

Pension Karolína v letní sezóně

Špindlerův Mlýn je nejznámějším a nejvyhledávanějším horským rekreačním a sportovním střediskem v Krkonoších. Turisté, kteří navštíví Špindlerův Mlýn v letním období, mají mnoho možností k aktivnímu využití volného času. V létě okolí Špindlerova Mlýna nabízí přes 180 km značených turistických cest, které jsou vyznačeny v turistických mapách Krkonoš. Na každé z nich se můžete občerstvit v příjemném prostředí výletních restaurací nebo bufetů. Pro náročnější jsou tu k dispozici trasy hřebenových túr, na jejichž počátek Vás i v létě pohodlně dopraví lanové dráhy na Pláni (1182m) a na Medvědíně (1235m).

Pro milovníky horské cyklistiky poskytuje okolí Špindlerova Mlýna přes 100 km vyznačených cykloturistických tras, o nichž získáte bližší informace v cyklistických mapách Krkonoš. Jízda mimo vyznačené trasy je přísně zakázána. Pro skupiny jsou dále zajišťovány výlety na kolech s průvodci. Prosím, respektujte všechna omezení a vyznačené trasy, neboť se nacházíte na území Krkonošského národního parku.

Vodní nádrž o rozloze 40 ha v části Špindlerova Mlýna - Labské skýtá ideální podmínky pro rybaření, které je umožněno od začátku května do konce srpna, povolenky vydává správa polesí Labská a Městský úřad. Na jaře jsou tu ideální podmínky pro rafting. Otužilí jedinci si mohou v přehradě zaplavat, méně otužilí si mohou zapůjčit loďky, nebo využít nabídku špindlerovských hotelů a zaplavat si v hotelových bazénech, které jsou veřejnosti zpřístupněny.

Příznivci golfu jistě ocení možnost  na golfové luxusní hriště, vzdáleném necelých 30 km od Pensionu Karolina.

9 jamkové hřiště nabízí vedle samotné hry především unikátní výhledy na  Krkonoše  Zahrát si u nás golf mohou profesionálové i nováčči, dospělí i děti.

Golf & Country Club Prosečné - golf Krkonoše

http://www.gccprosecne.cz/_