Úvod Letní sezóna

Pension Karolína v letní sezóně

Špindlerův Mlýn je nejznámějším a nejvyhledávanějším horským rekreačním a sportovním střediskem v Krkonoších. Turisté, kteří navštíví Špindlerův Mlýn v letním období, mají mnoho možností k aktivnímu využití volného času. V létě okolí Špindlerova Mlýna nabízí přes 180 km značených turistických cest, které jsou vyznačeny v turistických mapách Krkonoš. Na každé z nich se můžete občerstvit v příjemném prostředí výletních restaurací nebo bufetů. Pro náročnější jsou tu k dispozici trasy hřebenových túr, na jejichž počátek Vás i v létě pohodlně dopraví lanové dráhy na Pláni (1182m) a na Medvědíně (1235m).

Pro milovníky horské cyklistiky poskytuje okolí Špindlerova Mlýna přes 100 km vyznačených cykloturistických tras, o nichž získáte bližší informace v cyklistických mapách Krkonoš. Jízda mimo vyznačené trasy je přísně zakázána. Pro skupiny jsou dále zajišťovány výlety na kolech s průvodci. Prosím, respektujte všechna omezení a vyznačené trasy, neboť se nacházíte na území Krkonošského národního parku.

Vodní nádrž o rozloze 40 ha v části Špindlerova Mlýna - Labské skýtá ideální podmínky pro rybaření, které je umožněno od začátku května do konce srpna, povolenky vydává správa polesí Labská a Městský úřad. Na jaře jsou tu ideální podmínky pro rafting. Otužilí jedinci si mohou v přehradě zaplavat, méně otužilí si mohou zapůjčit loďky, nebo využít nabídku špindlerovských hotelů a zaplavat si v hotelových bazénech, které jsou veřejnosti zpřístupněny.

Příznivci golfu jistě ocení možnost  na golfové luxusní hriště, vzdáleném necelých 40 km od Pensionu Karolina.

18jamkové hřiště nabízí vedle samotné hry především unikátní výhledy na  Krkonoše prakticky z každé jamky. Zahrát si u nás golf mohou profesionálové i nováčči, dospělí i děti.

Golf resort Mladé Buky http://www.mladebuky.com/