Úvod Ubytování Špindlerův Mlýn

Ubytování ve Špindlerově Mlýně - Krkonoše

Penzion Špindlerův Mlýn

V pensionu, který se nachází v samém srdci Krkonoš - ve Špindlerově Mlýně - Vám nabízíme ubytování v několika různě velkých apartmánech a pokojích. Záleží tedy jen na Vás, v jakém počtu a s kým se u nás ubytujete. V pensionu Karolína si můžete objednat ubytování bez služeb, se snídaní, s polopenzí nebo plnou penzí. Svým hostům, kromě ubytování, nabízíme také restauraci s letní terasou, kde je široká nabídka pokrmů a nápojů, ze které si vybere určitě každý.

 
Špindlerův Mlýn

Penzion Špindlerův Mlýn je v blízkosti (do 5 minut chůze) aquaparku Špindlerův Mlýn, tenisových kurtů a tenisové haly. K vybouření Vašich dětí slouží i letní bobová dráha, provazové centrum a dětská hřiště. Půjčovny horských kol Vám nabídnou přiblížit se sportem do větších vzdáleností od Špindlerova Mlýna. 

Špindlerův Mlýn nabízí několik sjezdových tratí, včetně snowtubingové dráhy, které se nacházejí do 10 minut od našeho pensionu.

V okolí penzionu Karolína je možno také rybařit v místní přehradě nebo se věnovat létání na padáku. Pro příznivce jízdy na koni se nachází asi 5 km od ubytování koňská farma, kde se lze věnovat jízdě ve volném terénu a kochat se tak krásami Krkonoš z koňského sedla. V případě příznívých podmínek, je možno sjíždět Labe pod přehradou na kajaku či raftu. 

 

Kdo chce dovolenou príma, ať se ubytuje v pensionu Karolína,
se stravou i bez stravy to Vám cenu upraví.

 

Nezávazná poptávka